Сораја си купи торба за 3000 евра, ќе носела книги на плажа во неа

28.07.2021
Сораја си купи торба за 3000 евра, ќе носела книги на плажа во неа

Сораја Вучелиќ (34) е доследна во своите изјави. На социјалните мрежи, старлетата се пофали со нова фотографија на која позира во оскуден костим за капење, а во очи паѓа нејзината голема торба за плажа „Диор“ која чини отприлика 3000 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Сораја чува тешка литература во неа за читање на плажа. Старлетата се уште е несуден психолог и, како што вели, знае како да навлезе длабоко во главата на мажот.

– За да имам толку бујни гради, морав да прочитам повеќе од 600 книги – еднаш откри Сораја.

 

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата