ЛЕЈДИ ГАГА ПАК ШОКИРА! Облекла штикли од 30 см… Ај, белким нема нозе да искрши!

27.07.2021
ЛЕЈДИ ГАГА ПАК ШОКИРА! Облекла штикли од 30 см… Ај, белким нема нозе да искрши!

Лејди Гага ја фотнале на њујоршките улици додека напуштала едно телевизиско студио, а за таа прилика пејачката облекла неверојатно високи потпетици – од дури 30 см.

Ledi Gaga Таа е позната по својот екстравагантен стил на облекување, па така не разочарала ни сега. Облечена во црн фустан, црни кожени чизмички со огромни платформа и потпетици во раката имала црна чантичка.

 

Ledi Gaga

Целиот изглед го надополнила со очила за сонце, а косата ја собрала во пунџа. Друштво и правел телохранителот кој ја следел во чекор.

– Аууу, што облекла; Се надевам нема зглоб да свитка…, вака коментирале фановите, а што велите вие?! Би облекле ли вакви чизми?

 

Ledi Gaga

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата