Skip to main content
x

10 Jun 2021 - 10:20
redakcija
Статија

Ирина Шајк и Канје Вест беа фотографирани заедно на романтичен одмор во Франција, која е една од омилените дестинации на раперот. Папараците го уловиле заљубениот пар на романтична прошетка, а „Дејли меил“ објави дека тие престојувале во луксузниот хотел Вила Ла Косте.

Фотографиите објавени од Дејли Меил покажуваат дека уживаат во идилична прошетка, а во еден момент застанаа за Канје да ја слика својата нова девојка.

Нивните први фотографии можете да ги погледнете овде.

Гласините за врската помеѓу 35-годишната Ирина и 44-годишниот Канје започнаа на крајот на минатиот месец, со обвинувања дека се гледаат тајно, додека тој се разведува од ријалити ѕвездата Ким Кардашијан по шест години брак .