Skip to main content
x

3 May 2021 - 18:20
redakcija
Статија

На Инстаграм се појави неверојатно видео на кое се гледа како момче вади девојка од шахта. Видеото е снимено во Ниш, а не е познато како полуголата девојка, која на себе има градник и панталони, се нашла во шахтата.

За среќа, поминала без повреди, а херојот на крајот и ја затворил шахтата.