Skip to main content
x

2 May 2021 - 14:30
redakcija
Статија

Јелена Карлеуша на својот Инстаграм-профил објави неколку провокативни фотографии кои ги оставија без здив нејзините следбеници. Сега пејачката позираше како немирна зајачица.

Облечена само во црн градник и гаќички со карнер од тантела, пејачката по којзнае кој пат покажа какво тело има, но и дека нема проблем да облече комбинација во која ретко кој би се појавил.

И тоа не е се, она што е, исто така, впечатливо на фотките е маската од црн латекс на која има уши, па е вистинска сексапилна зајачица.