Капитенот на македонската фудбалска селекција, Горан Пандев и член на Џенова, важи за човек кој не е многу активен на социјалните мрежи.

Сепак Пандев има профил на Инстаграм често знае да објави по некоја фотографија, што беше и случај рано утрово.

Горан му го честиташе родендено на својот син Филипо.

„Среќен роденден љубов моја“, напиша Горан под фотографијата.

 

Најчитани вести