Skip to main content
x

8 Apr 2021 - 20:20
redakcija
Статија

На неполн час до почетокот на првите четврфиналени средби од Лигата на Европа, за нас во фокусот ќе биде мечот на „Максимир“ во Загреб, каде Динамо го пречекува Виљареал. Во составот на Динамо уште од првите секунди ќе биде нашиот репрезентативен двоец Адеми – Ристовски.


sportmedia.mk