Skip to main content
x

8 Apr 2021 - 15:20
redakcija
Статија

По победата над коронавирусот Никола Илиевски-Џиџи се врати на тренинзите на Вардар. Илиевски заврши и во болница но успеа да се избори со КОВИД-19 и беше пуштен на домашно лекување. Меѓутоа набргу тој се врати на работните обврски, како кормилар на Вардар. На нашиот најтрофеен клуб му е потребна негова помош во овие тешки денови, а тој ќе се потруди да ги смени работите.

Навивачката група „Комити“ му посакаа добредојде и успех во работата!

sportmedia.mk