Вилата „Вук“ е пријатно уредена, топла вила која е идеална за сите авантуристи и љубители на снегот. Она што ние ви го гарантираме е прекрасно утринско чувство додека го пиете вашето кафе или чај со поглед кон Шара.

Вилата е на три спрата. Вилата располага со се што му е потребно на еден гостин. Кујната е целосно опремена. Има Wi-Fi и Max TV.

Вилата има дневен престој, а максималниот капацитет е за 10 лица.

Првиот спрат е со дневна, трпезарија и кујна, ходник и купатило. На горните два спрата се наоѓаат спалните соби, тоалет и тераса. Греењето е на струја.

Располага со еден тоалет и едно купатило. Кулатилото е целосно опремено со сите потребни работи за оддржување на лична хигиена.

Во околината на вилата има јавен паркинг.

Сместувањето во вилата е од 12:00 часот, но доколку претходниот ден нема гости, сместувањето може да биде и порано во зависност од договорот со сопственикот.

Вклучено во цена:

Цена за наем на цела вила од ноќ

Цената варира во зависност од бројот на ноќевања и периодот

Греење/Ладење

Wi-Fi

Max TV

Опремена кујна

Не e вклучено во цена:

Транспорт до вилата

Храна

Во околината на вилата има пицерија, кафуле, а недалеку има и ресторан.

Телефон за резервации: 072260915