Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ ги запали социјалните мрежи кога во кусите приказни на „Инстаграм“ објави видео додека се капи во запенета када.

Имено, младата пејачка прво снимаше видео на кое го покажа горниот дел од телото во огледало, а потоа ги покажа и своите долги, витки и затегнати нозе.

Освен што уживаше релаксирано во када, младата пејачка додека се капеше гледаше и филм.

Посилниот пол кој ја следи Ражнатовиќ беше воодушевен, а талентираната пејачка уште една покажа дека во секој момент може да си угоди на себе.