Пејачката Дара Бубамара  ужива во своето момче Тони кој е помлад од неа цели 24 години. Буквално може да и биде син. Двајцата често патуваат и поминуваат многу време на луксузни дестинации, па така е и деновиве.
По егзотичните Малдиви и Занзибар, тие сега во Истанбул. Од турската метропола дека таа објави фотографија од нив додека се бакнуваат, со прекрасен поглед зад неа. Дара стави срце до фотографијата, и го обележа својот партнер.
 
Фолкерката, очигледно, ужива да биде со својот сакан, па затоа постојано објавува снимки од прекрасниот Истанбул, но и што прават тие двајцата во луксузен хотел. Сето ова предизвика неколку позитивни коментари од нејзините обожаватели, кои истакнуваат дека Дара блеска од среќа, и дека Тони ја подмладил.

Најчитани вести