Девојките од Хурикејн важат за едни од најзгоднитеод регионот, за кои секој маж би сакал да ги има, па не е ни чудо што постојано се топ тема во јавноста. Колку што имаа добра музика, толку уште поубаво изгледаат.  

Така Ивана Николиќ  сега со својата објава на Инстаграм ја крена температурата во ноември и ги загреа своите машки фанови.

Таа сподели фотографија од нејзиниот летен одмор, како безгрижно позира, и го покажа своето згодно тело во костим за капење кој едвај ја покрива интимата.

Лајкови се редеа со неверојатна брзина, а во коментарите доби дури и понуда за брак.

Најчитани вести