Пејачката Дара Бубара често е мета на критики на јавноста, пред се заради нејзиниот изглед, но и поради богатсвото за кое од неодамна се откри и од каде потекнува. Потоа таа го покажа  и 23 години помладото момче што предизвика дополнителни реакции. Многумина ја осудуваа, но имааше и такви кои ја поддржаа.

Сепак, судејќи според новите фотографии, пејачката Дара Бубамара изгледа подобро од кога било.

Дали станува збор за климата во Турција каде што тој моментално престојува или заради нејзиното помладо момче, тоа не знаеме.

Во секој случај, Дара и Тони го користат секој момент за бакнежи и прегратки и се обидуваат да им дадат до знаење на сите колку се заљубени, а таа често коементира дека објавува од инает на душманите.

Дара објави фотографија на која тие се бакнуваат заедно на една од најпознатите туристички локации, која нуди прекрасен поглед на Истанбул.

Најчитани вести