Старлетата Анџела Вештица веќе некое време објавува провокативна содржина на една страница за возрасни, а ја гледаат само оние кои се претплаќаат на оваа услуга.

Па сега, Анџела јавно објави еден од коментарите што ги добила од своите клиенти на својот Инстаграм профил.

- Навистина ми е драго што се претплатив, ти вредиш за секое евро - беше коментарот, а старлетата го сподели со своите следбеници на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 or 2 ? 😘 Photo @igorrdjordjevic Location @miami_spa_wellness

A post shared by Andjela Vestica (@andjela_vestica) on

Како што објавија српските медиуми месечната претплата за нејзината страница, на која објавува интимни фотографии, е нешто повеќе од 25 долари, со „попуст“, односно тримесечна претплата за 70 долари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸 @igorrdjordjevic

A post shared by Andjela Vestica (@andjela_vestica) on

- Така е, многу од она што го работам секој ден е таму, фотографии, снимки, кога се туширам ... Драго ми е што сум прва во нашата земја што отвори ваква страница и сигурна сум дека ќе се занимавам со тоа долго време. Може да биде убаво да се заработи, но уживам и додека луѓето ме гледаат - изјави Анџела Вештица

- Само за јуни, заработила 41.757 долари.

- Кога ќе речат се срамиш за 10 евра“ - напиша Анџела пред неколку месеци во објава на Инстаграм, тврдејќи дека заработила повеќе од 41.000 долари на овој начин за само еден месец.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slikao 📸 @igorrdjordjevic Sminka @makeup_by_sandraa lokacija @spaintimo ✈️✈️✈️

A post shared by Andjela Vestica (@andjela_vestica) on

Најчитани вести