Српскиот рапер Филип Арсенијевиќ попознат како Surreal, за време на настап доживеал пех. Имено, тој паднал и ја скршил ногата. Итната медицинска помош веднаш дошла во клубот и го однела во болница. 

Филип, набрзо се огласи на Инстаграм и напишал дека ногата ја скршил на две места и дека ќе мора на операција.

 

Најчитани вести