Ѕвездата од „Love Island“ Хана Елизабет не остави ништо на фантазијата со кратката долна облека, додека се шпекулира дека ќе се смири со поранешниот Џон Кларк.

Телевиската ѕвезда изгледаше пресекси додека гордо ги покажа атрибутите од нејзиното извонредно тело во бела танга.

Најчитани вести