Српската естрадна ѕвезда, Јелена Карлеуша, не престанува да ја шокира јавноста, па така, на последното снимање на музичкото шоу, „Ѕвездите на Гранд“ изгледаше попровокативно отколку кога било претходно.

Иако, јавноста веќе навикна на разголените комбинации што ги носи кога оди на снимање на емисиите, минијатурниот сребрен фустан што го облече се чини ги надминува сите претходни.

Најчитани вести