Светлана Цеца Ражнатовиќ , со пријателите и сестрата Лидија, замина на одмор во Аја Напа, каде што е сопственик на луксузна вила.

Пејачката веќе некое време ужива во сончањето и прекрасните плажи, а таа објави „провокативни“ “ видеа на Инстаграм од јахтата.

Цеца „конечно“ го покажа својот задниk. Погледнете како изгледа „тоа“, за потсетуавње таа има 47 години.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Relax😜❤

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ (@cecaraznatovic.blog) on

Најчитани вести