Контроверзната пејачка и главна ѕвезда во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша изгледаше повеќе од предизвикувачки откако дојде ммногу провокативно облечена на снимањето на новата емисија од ова популарно музичкото шоу натпреварување.

Русокосата пејачка, на снимањето на најновата епизода се појави во тесен, сосема  припиен до телеото фустан во златна боја, кој  ја истакнува нејзината секси фигура, а особено нејзините бујни, раскошни облини.

Имено, може слободно да се каже дека Карлеуша на снимање дојде полугола. Во стајлинг од кој ќе ве полазат морници – без гаќички, со извадени гради и набрекнати брадавици! Стајлинг, на кој малкумина останаа рамнодушни.

Впрочем, погледнете го видеото и самите проценете дали белградската „скандал дама“ не е повеќе гола, отколку облечена?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👉🏻🙉👈🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on