Skip to main content
x

1 Oct 2020 - 20:40
redakcija
Статија

Имало и ќе има смешни ситуации, комични голови, но она што предмалку се случи на мечот Копенхаген – Ријека во рамките од квалификациите на лигата на Европа ретко се гледа. Гостинскиот капитен Андријашевиќ тргна во контра напад, а целата одбрана на домашните реагираше катастрофално за нив, за нас смешно, за да на крај Анкересен да си постигне автогол. Погледнете сами и проценете…

sportmedia.mk

Најчитани вести