Кога Џенифер Лопез ќе објави слика во костим за капење, на Инстаграм се пали црвено светло бидејќи лајковите и коментарите рушат рекорди.

Џенифер Лопез уживаше во последните денови од летото, па за своите фанови позираше на плажа и објави фотографија на Инстаграм со коментар дека „се чувствува ЗЛАТНО“.

Ти си златото и возвратија нејзините обожаватели, а сликата за миг ја лајкнаа 2 милиони следбеници.

Кога жената работи на себе (тренира и јаде здраво и, се разбира, се грижи за себе), но ги има и сите чуда на модерната козметика при рака, тогаш таа навистина може да го измами времето не само по дух, туку и по изглед.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feeling golden. ✨ Holding on to the last few moments of summer ... 🌤 #GlowCheck

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Кое време би било посилно од убавината на жената? Таа битка е изгубена само ако ја предадете. И зошто би го сторила тоа, вели популарната Џеј Ло

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vacation vibes 🏝🌊 #SummerNights #SummerSunset 📸: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Најчитани вести