Цел регион зборува за видеото, кое наводно е направено на патот за Панчево, на кое се гледа привлечна девојка соблечена до гола кожа како излегува од автомобил за да купи лубеница.

Видеото се појави на Твитер и оттогаш се шири со молскавична брзина.

Имено, на видеото се гледа како една млада дама излегува од автомобилот во проѕирен капут. Потоа, само го соблекува и го става на ретровизорот и гола оди кај продавачот на лубеници.

Додека се приближува кон штандот на кој пишува „Ја пообедува короната“, девојката се распрашува за лубениците, а продавачот ја служи на најнормален начин како да е само секојдневен клиент пред него, а не убава бринета која нема ниту долна облека.

На крајот, момчето ја прашува дали сака да се фотографира со него, на што таа со ентузијазам одговара: „Секако дека може“.

Видеото може да го видите НА ОВОЈ ЛИНК

Најчитани вести