Гаги Џогани вечерва е уапсен поради две кесички кокаин кој ги имал кај себе, а неговиот брат, Џоле Џогани, рекол што мисли...

- Шокиран сум, немам ништо да кажам. Се слушнавме пред два дена. Верувајте ми дека занемев – рекол Џоле за Гаги

- Нормало дека разговаравме за се, невозможно дека се вратил на пороците – доадал фронтменот на групата “Џогани“.

Најчитани вести