Бившата старлета, некогашна ријалити учесничка, манекенка, а сега и моден креатор Наташа Шавија, повторно провоцира.

Овој пат, таа позираше во повеќе од предизвикувачко издание правејќи разголено секси селфи од бањата.

Наташа позираше топлес, само во провидни гаќички од тантела, додека нејзините гради беа голи. Во вакво издание, таа изгледа посекси од било кога, па мажите се воодушевени од кадрите што оваа поранешна ријалити sвезда на „Парови“ ги сподели со своите следбеници на „Инстаграм“.

По разголените секси селфи слики на расната Наташа Шавија, воздивнува цела, бивша Југославија.

Фото: Инстаграм принтскрин/natasa.savija

Најчитани вести