Сексапилната хрватска пејачка и актерка Нивес Целзијус ги шокираше и загрижи обожавателите со својот нов споделен пост и фотографија на Инстаграм откако сподели фотографија на која се гледа нејзината лева рака целосно завиткана во завои и фиксирана со гипс до рамото, додека колениците и беа одрани, како последици на падот.

Сепак таа не им го ускрати задоволството на своите фанови, па и покрај повредата таа се потруди да објави жешка топлес фотографија додека се сочнаше на лежалка во нејзиниот двор.