ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА НОВИОТ ДОМ НА ЈК! Пејачката позирала во минијатурен бикини – позадината во ПРВ ПЛАН (фото)

12.09.2020
Vesnik.com
ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА НОВИОТ ДОМ НА ЈК! Пејачката позирала во минијатурен бикини – позадината во ПРВ ПЛАН (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша жешките летни денови сака да ги поминува сончајки се, а по заслужениот одмор, повторно ужива во својата вила која се наоѓа во елитниот дел на Белград.

Познато е дека пејачката многу време поминува на социјалните мрежи, на кои објавува провокативни фотографии, а и сега го направила.

Имено, Карлеуша позирала во минијатурен бикини кој е на ивица да испука поради нејзините големи гради, меѓутоа на сите позадината на нејзината фотографија им западнала во очи – дел од нејзината куќа и дворот кој досега не е виден.

        View this post on Instagram                  

Milfin’ 😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Sep 12, 2020 at 6:43am PDT

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата

;