„ТАЖНА СУМ ШТО МОЕТО ДЕТЕ ГО ДОЖИВУВА ОВА“: Емина пристигна во Србија, но еве што ја загрижува во Турција

11.09.2020
Vesnik.com
„ТАЖНА СУМ ШТО МОЕТО ДЕТЕ ГО ДОЖИВУВА ОВА“: Емина пристигна во Србија, но еве што ја загрижува во Турција

Последните месеци се шпекулираше дека пејачката Емина Јаховиќ пронашла ново момче во Турција, извесен програмер Рон, а сега таа зборуваше за овие обвинувања за прв пат.

Емина пристигна во Србија пред неколку дена, а како што вели, не е точно дека има нова љубов.

Турските медиуми постојано ме поврзуваат со некого, дека имам нов партнер месец и половина за кој не знам и многу сум тажна затоа што моето дете има 12 години, научи да ги чита вестите и сето тоа не потресе и ништо не им е јасно. Има многу проблеми, реков дека ќе имаат можност да ме видат со некој под рака кога тоа ќе биде вистина, се надевам дека тоа ќе го реши проблемот, рече Емина во емисијата „Ексклузив“.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата

;