Една од најпопуларните пејачки Драгана Мирковиќ моментално се наоѓа во Монте Карло, каде ужива во сите благодети на ова прекрасно место и што и да прави редовно покажува на социјалните мрежи, особено на Инстагра.

Драгана овој пат ги изненади своите фанови со фотографија од хотелот каде престојуваше, но истата отвори и мистерија.

Имено, пејачката е фотографирана покрај слика на жена како носи капа и очила, исто како неа. Покрај тоа, двете се облечени во тесни фустани, а сите ја забележаа оваа сличност, па сите се прашуваат дали е тоа случајност.

 

Најчитани вести