Згодната избраничка на еден од најдобрите фудбалери во светот, Георгина Родригез не престанува да ги провоцира мажите ширум планетава.

Речиси да нема ден, а Георгина да не објави некоја провокативна фотографија во кога ги истакнува нејзините атрибути и да ги полуди спортските фанови.

Сега вереницата на Кристијано Роналдо објави перверзна фотографија од бањата а истата ја „зачини“ со уште по провокативен коментар:

„Твоите очи говорат тоа што го душата го шепоти“, напиша Георгина додека нејзиниот задник беше истакнат во преден план.

Георгина веќе стана позната по тоа што сака да го рекламира својот задник, а фудбалските фанови постојано подбуцнуваат дали тоа му смета на Роналдо. Но судејќи по нејзините објави по се изгледа дека на Португалецот му одговара тоа.

Најчитани вести