Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша жешките летни денови ги поминува на егзотична дестинација во Турција, и секој ден своите следбеници ги чести со жешки фотографии.

Карлеуша не крие со какви атрибути располага и секој ден ги чести фановите со провокативни фотки на кои никој не е рамнодушен.

Овој пат во прв план е нејзиниот задник, без целулит.

Најчитани вести