После бројните шушкања за развод од Игор, се мисли дека Северина како да ги замолчала таквите гласини.

Северина (48) се скарала со Којиќ па од Белград заминала за Загреб. Од тогаш постојано се зборува за нејзиниот однос со сопругот Игор Којиќ.

Нивните пријатели сметаат дека односите не им се најдобри, а пејачката докажала спротивно. Игор го славел 33 роденден, а Северина за таа прилика на Инстаграм објавила заеднича слика.

- Ова добро машко суштество среќно впловување на 33 обрти! Среќно, љубави – напишала Северина.

Одговорот за нејзината честитка Игор  со одговор

- Велат дека ‘Исусовите години’ се најсреќни. Ти благодарам, љубов – напишал Којиќ.

Најчитани вести