Српската ѕвезда Јелена Карлеуша заедно со ќерките Ника и Атина одмараат во ресорт во Турција. Пејачката и од таму е доста активна на социјалните мрежи, па секој ден испраќа нова фотографија од плажа за нејзините верни фанови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Supreme yenge 😎✌🏻🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најчитани вести