Српската пејачка Јелена Карлеуша не престанува да изненадува.  Откако дојде летото не запира со разголувањето и објавување на речиси голите нејзини фотографии на кои има по некое парче облека кое повеќе отксрива отколку што покрива.

Нејзините последни фотографии на Инстаграм фановите ги прокоментираа дека е ако актерка од филм за возрасни. А само најновата фотографија која се појави на нејзиниот Инстаграм профил направи вистински хаос на оваа социјална мрежа.

Имено Карлеуша седи покрај базен во минијатурно сино бикини, згора на сето тоа лиже сладолед.

Најчитани вести