Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова ги изненади своите следбеници на „Инстаграм“ со жешка фотографија каде ги истакнува жешките облини.

Гавазова по неколкугодишен живот во Шведска, се врати да живее во Македонија, а периодов најмногу е посветена на онлајн концертите на социјалните мрежи.

Таа редовно објавува и фотографии, а на последната таа позира разголена во црн костим за капење, покрај базенот, свртена со грб и со фокус во нејзиниот задник за кој добиваше само пофалби.

Најчитани вести