Skip to main content
x

4 Jul 2020 - 17:00
redakcija
Статија

Јуниор Станислас од Борнмут постигна спектакуларен погодок на мечот со Манчестер Јунајтед. Тој едноставно го „уништи“ најскапиот централен бек на светот Хари Мегваер, откако му ја протна топката низ нозе, а потоа од невозможна ситуација погоди за водство на „црвено-црните“.

sportmedia.mk

Најчитани вести