Јасно е како ден дека Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најмоќните и најсекси жени во свет, па на кого би му здосадило да ја гледа така извајана на сликите...

Славната Џенифер Лопез ги почестила 124 милиони своите фанови со една нова слика на која во прв план го истакнала својот максимално затегнат задник, осигуран на милион долари.

Се облекла едноставно, онака како најмногу сака – спортски херланки каде што позирала во купатило покрај када.

Во прашање е селфи каде што по којзнае кој пат одушевила со својата позадина.

Па, има ли позатегнат и подигнат задник од неа? До овој момент повеќе од 3 милиони луѓе мислат дека нема...