Откако одекна во јавноста веста дека алпинистката Илина Арсова и шоуменот и актер Игор Џамбазов се во врска, не стивнува интересот за новопечената двојка.

Илина и Игор често објавуваат мошне интересни објави на социјалните мрежи, на голема радост на своите обожаватели.

Илина ги „засукала“ ракаваите и се фатила за работа во куќата во Сретеново, каде престојува со Игор.

Облечена во краток топ, кратки панталони и чорапи над колена, алпинистката го покажа извонредното тело, а за тоа време Игор ѝ пее.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

нема цеца, нема мир...

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on