Жена физички нападната од возачот на автобус на ЈСП

15.05.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Жена физички нападната од возачот на автобус на ЈСП

На 14.05.2024 во 17.15 часот во СВР Скопје, С.Б.(60) од Скопје пријавила дека околу 10.20 часот на автобуска постојка на Транспортен центар-Скопје била физички нападната од едно лице – возач на автобус на ЈСП.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата