УШТЕ ЕДЕН СКАНДАЛ ВО СОБРАНИЕ: Апасиев со чевелот удираше печат на амандманите

20.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
УШТЕ ЕДЕН СКАНДАЛ ВО СОБРАНИЕ: Апасиев со чевелот удираше печат на амандманите

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата