НОВ ДОКАЗ ЗА ЛАГАТА НА СДСМ: Фалсификуван потписот на Ставрески (ФОТО)

3.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
УШТЕ ЕДЕН ДОКАЗ ЗА ЛАГАТА НА СДСМ: Фалсификуван потписот на Зоран Ставрески (ФОТО)

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата