Teче рокот за жалби до Управниот суд за одлуката на ДИК за прегласување

15.05.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Teче рокот за жалби до Управниот суд за одлуката на ДИК за прегласување

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата