Вечер Тема

ПРЕДИЗВИК: Ќе бара ли Турција ИСПОРАКА НА ЃУЛЕНИСТИТЕ ВО ЗАМЕНА ЗА ПАЛЕВСКИ?!

9.12.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ПРЕДИЗВИК: Ќе бара ли Турција ИСПОРАКА НА ЃУЛЕНИСТИТЕ ВО ЗАМЕНА ЗА ПАЛЕВСКИ?!

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата