ПОЛА ДЕНАР ЌЕ ПАДНЕ ДИЗЕЛОТ, бензините по стара цена

20.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ПОЛА ДЕНАР ЌЕ ПАДНЕ ДИЗЕЛОТ,  бензините по стара цена

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата