Пендаровски стави ПОТПИС на указот за измени на Законот за безбедност на сообраќајот на патиштата

12.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Пендаровски стави ПОТПИС на указот за измени на Законот за безбедност на сообраќајот

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата