ОЈО: Убиецот на лекарот се уште не е откриен, институциите да се воздржат од споделување чувствителни информации

3.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ОЈО: Убиецот на лекарот се уште не е откриен, институциите да се воздржат од споделување чувствителни информации

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата