Мицкоски: Во ЕУ не ги интересираат нашите емоции, ГИ ИНТЕРЕСИРА ПАРАФОТ НА КОВАЧЕВСКИ НА ШТЕТА НА ДРЖАВАТА

3.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Мицкоски: Во ЕУ не ги интересираат нашите емоции, ГИ ИНТЕРЕСИРА ПАРАФОТ НА КОВАЧЕВСКИ НА ШТЕТА НА ДРЖАВАТА

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата