Маж од Куманово нападнат по расправија околу сообраќај

27.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Маж од Куманово нападнат по расправија околу сообраќај

На 26.05.2023 во 14:20 часот В.Д.(33) од Куманово пријавил дека околу 12.15 часот во Куманово по претходна расправија околу сообраќај бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата