Ковачки: Скандалот во Собрание е режиран од Џафери и Апасиев за да се направи дефокус од темата избори

20.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Ковачки: Скандалот во Собрание е режиран од Џафери и Апасиев за да се направи дефокус од темата избори

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата