ВМРО-ДПМНЕ:

Ковачевски нека се врати дома да не ја брука Македонија, потпишува меморандуми за брзи пруги, а дома нема еден воз

17.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Вучиќ уста не отвори, Милатовиќ и Ковачевски му пеат на увце: “ДАЈТЕ ВИНА ХОЌУ ЛОМ“ (ВИДЕО)

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата