ВМРО-ДПМНЕ ЌЕ ПОДНЕСЕ ТУЖБА ЗА СПАСОВСКИ и ќе бара да се обесштетат граѓаните за парите за документите

12.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ВМРО-ДПМНЕ ЌЕ ПОДНЕСЕ ТУЖБА ЗА СПАСОВСКИ и ќе бара да се обесштетат граѓаните за парите за документите

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата